Enternasyonal Forum  

Go Back   Enternasyonal Forum > alevliyıldız

Conversation Between alevliyıldız and marsel
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 2 of 2
 1. marsel
  06 Nisan 2010 23:00 - permalink
  marsel
  Bu arada değinmeden geçemeyeceğimhazir an'ın reel de nasıl bir mücadele verdiğini bilmeden reel'e yönelik yorumlarınızın hiç hoş olmadığını düşünüyorum.Burası sanal bildiğiniz üzere,o yüzden reel'i işin içine katmamak lazım.Haziran zaten girmiyordu,lakın ben konunun linkini atmıştım o da birkaç şey söyleyeyim diye girdi.Yoksa girmiyor.
 2. marsel
  06 Nisan 2010 22:53 - permalink
  marsel
  merhaba

  'devrimciler zavallı değildir' konusunda polisario'nun haziran olduğunu söylemişiniz.Rica etsem o kısmı silebilir misiniz?Çünkü arkadaşın özel bir sebebi var ve bende belirttiğim halde sildim.Mümkünse ve lütfen silmenizi rica ediyorum.
Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:03.

Forum Bilgileri Uyarı
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Copyright 2008 - 2016
Tema Düzenleme : Enternasyonal Forum

EnternasyonalForum.net sitemizde, forum kullanıcıları 5651 sayılı kanun'un ilgili maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı bazlı herhangi bir durumdan enternasyonalforum.net sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimlerde bulunmak için info@enternasyonalforum.net adresi ile iletişime geçebilirsiniz bu çerçevede, enternasyonalforum.net yönetimi en geç 10 iş günü içerisinde dönüş yapacaktır.