Yönetime dahil olmak için Başvurularınızı Buraya Yapın

Enternasyonal Forum yönetiminde çalışmak isteyen yoldaşlar Bu konu başlığı altında talepte bulunabilirler.

Başvurular değerlendirilip forum sorumlularının oyuna sunularak sonuçlanacaktır.

Not: Başka bir konu veya başlıktaki talepler dikkate alınmayacaktır.
Enternasyonal Forum Yönetimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben başvurmak istiyorum sayın yöneticilerim...Elimden geldiğince katkılarımı sunmak istiyorum foruma...Elbirliğiyle forumumuzu layık olduğu yerlere getirmeliyiz...Siyaset,sınıf mücadelesi ve sosyalizm,felsefe bölümlerinde katkı sunmak isterim...Saygılar...

Son düzenleme:
Forumda moderatör olmak istiyorum.
Teşekkür ederim.

DEVRİMCİ TEORİ , SINIF MÜCADELESİ VE TEORİ, SİYASET.

Son düzenleme:
Arkadaşlar başvurularınızı yaparken hangi bölümlerde katkı vereceğinizide yazarsanız karar vermemiz açısından daha faydalı olacaktır...Saygılar...

Arkadaşlar yeni bir forum yaratılmış,belli birikimler üzerine kurulmuş ve üye online sayısıda az değil...
Stalin'in deyimiyle ''başarının kaynağı kadrolardır'' deyip eğer bölüm sorumluluğu uygulaması mevcutsa siyasi partiler kısmının bölüm sorumluluğunu üstlenebilir,forum kuralları yükümlülüklerini taşıyabilirim...
Sevgilerimle...

Arkadaşlar yeni bir forum yaratılmış,belli birikimler üzerine kurulmuş ve üye online sayısıda az değil...
Stalin'in deyimiyle ''başarının kaynağı kadrolardır'' deyip eğer bölüm sorumluluğu uygulaması mevcutsa siyasi partiler kısmının bölüm sorumluluğunu üstlenebilir,forum kuralları yükümlülüklerini taşıyabilirim...
Sevgilerimle...
sayın beria....
talebiniz için teşekkürler.. bu noktada forum işleyişi ile ilgili bir ilkeyide açıklama fırsatı yarattınız tekrar teşekkürler...

siyasi partiler ve yapılarla ilgili bölüme yetkili atanması düşünülmüyor. çünkü bu hakka sahip olmadığımız gibi foruma da bu yetki verilmedi. yarın bu noktada bir itiraz geldiğinde ne diyebiliriz.

forum katılımcıları(tümü) bir görüşe sahiptir. bu anlamda kendi çizgileri ile ilgili alanları zaten takip ederler. bir olumsuz durum olduğunda yada bir öneri getirme gereksinimi duyduklarında, bu anlamda bir müdahale hakkına zaten sahiplerdir. yani sorumlu arkadaşlara veya forumdaki şikayet ve öneri sayfasına baş vurabilirler, sıkı takipcisi olabilirler..

ayrıca forum ortamında her bir kişi reel de bir yetki sahibi olsalar da burada sadece yazan ve paylaşan kişi konumundadırlar. forum ortamı yönetici arkadaşlar da dahil bağımsız, özgür bir ortamdır. kişilerin yetki ve devrimci konumları burada geçerli değildir.
burada geçerli olan yazıları, davranışlarındaki paylaşım-geliştirici olma ve saygılı yaklaşma özellikleridir.

sayın beria bu açıklamalarım, şahsınıza değil sizin bu fırsatı yaratma zeminizden dolayı hepimizedir. tekrar teşekkürler.

ayrıca; görev alma talebinizi moderatör olarak tekrarlayabilirsiniz onur duyarız.

yaşamınızda ve forumda başarılar dilerim...

suat

Sayın suat cevap için teşekkürler.
Maalesef açtığım konuya tekrar bakmamak gibi beğenmediğim bir huyum var,o yüzden geç yazdım bu mesajı...
Enternasyonal forumun yönetici kadrosunun forum için yeterli ve ilerletici olduğunun kanısındayım.
Üye olarak foruma her türlü katkıyı yapacağıma inanıyorum bundan sonra.
Hepimize iyi paylaşımlar...
Teşekkürler...

Sayın suat cevap için teşekkürler.
Maalesef açtığım konuya tekrar bakmamak gibi beğenmediğim bir huyum var,o yüzden geç yazdım bu mesajı...
Enternasyonal forumun yönetici kadrosunun forum için yeterli ve ilerletici olduğunun kanısındayım.
Üye olarak foruma her türlü katkıyı yapacağıma inanıyorum bundan sonra.
Hepimize iyi paylaşımlar...
Teşekkürler...
sayın stalingrad..
forum daha yeni ve yönetici gereksinimi de sürmektedir. bu anlamda var olan yönetim ile ilgili düşünceleriniz için teşekkür ederim ama başvurunuzu siyasi partiler dışında bir alanda da yinelerseniz bundan onur duyarım.

size yapılan açıklama siyasi partiler bölümüne ilişkindi.. bir başka bölüm için başvuruda bulunmanıza engel olmamalı. üye olarak sürdürdüğünüz katkıları yönetici olarak sürdürebilirsiniz. yeni talebiniz olursa ilk toplantıda gündeme alınacaktır.

saygılarımla

suat

Enternasyonal forumun düzeyli gelişiminde yönetici olarak aktif görev almak beni gururlandıracaktır.
Yöneticilik teklifimi forum yönetimine sunuyorum.
Dostça...

Arkadaslar henuz cok yeniyim bu forumda ancak uygun gorurseniz muzik bolumune katkilarim olacabilecegini dusunuyorum. Emegi gecen herkese tesekkurler...

Arkadaslar henuz cok yeniyim bu forumda ancak uygun gorurseniz muzik bolumune katkilarim olacabilecegini dusunuyorum. Emegi gecen herkese tesekkurler...

Sevgili zapata;
henüz yeni olmanızla birlikte: Forum yönetimi olarak aktifliğiniz ve katkılarınız göz önünde bulundurulacak,En kısa zamanda Statunuz hakkında Size bilgi verilecektir.
İyi çalışmalar kolay gelsin. ...

Düşündüm de benim de bu göreve talip olmam gerekiyor :) Teorim zayıf. Yaşım itibariyle okumak ve dinlemekle meşgulüm yani bu konuda çok fazla şey paylaşamam sanırım.
Copy past da paylaşımdan sayılmaz heralde:) yine de mod olmak istiyorum.
Önemli olan zaman ayırmaksa buna hazırım :)