Duman Adlı Fok ve Avrupa Merkezli Kapitalist Kültür

duman adındaki fok
kafasına kurşun sıkılarak öldürülmüştür.

Kim öldürdü.
Neden öldürdü.

Fokun öldürülmesinin başında 'özgür' olması gelir. Çünkü duman belli bir alanda yaşasa da insanların kölesi değildi ve insanların ipini boğazına taktığı şekilde değildi.

Bunun nedenleri Avrupa Merkezli Kapitalist Kültür
Bu kültür yaygınlaştıkça doğada yaşayan canlıların başına daha çok iş geliyor. İnsan merkezli düşünce, her şeyin insan tarafından belirlendiği doğada yaşayanların kendi kararları ve yaşama tarzlarının olamayacağı. İnsanlar istediği zaman bu canlıları öldürüp, kafeslere koyduğu kültürdür.

duman fok bu nedenle öldürüldü.
Tasmasız köpekler bu nedenle zehirlendi

Batı (Avrupa) merkezli kapitalist kültür yeni davranışlar, inançlar, mitoslar yaratmaya da devam ediyorlar.

İnsanlar ırkçı söylemler, ırkçı taraftarlar, turist olarak yağmacı, turist olarak tecavüz etmeye giden, iğrenç mizah dergileri, iğrenç mizahçıları her alanda kendi üzerini örtecek şekilde araçlar kullanılmaktadır.

Avrupa Merkezli Kapitalist Kültür yeniden yapılanmak üzere ve bu yapılanma başladı bile...

Müzik videoları, sinema filmleri ve görsel medya üzerinden bu hareketi başlattı. Bunları yarışma programları, eğlence şovları da eklenmekte.

Tüketim, üretim, aşırı tüketim, eğlence, seks, yeni dinsel mitoslar kullanılmakta. Kapitalist ekonomik işleyişin organizasyonu yapılmaktadır.

Avrupa merkezli kapitalist kültür ve YENİ DİN

Avrupa Merkezli kapitalist kültürün yapılandığını biliyoruz. Yeni Dünya Düzeni dedikleri fikirleri hayat geçirmeye ve bizlerde bunları görmeye başladık.

Daha da yaygınlaşmaktadır.

Son düzenleme:
İllüminati, Ufolar ve diğerleri bunların hepsi detaylı işlenmesi gerekmektedir ki herşey net bir şekilde avrupa merkezli kapitalist kültürü ve sistemi ortaya çıkarsın.

Bu İllüminati nedir, ne değildir ile ilgili çalışma yapmış kişiler vardır. Videoları, blogları ve siteleri de mevcuttur. bunlara bakabilirsiniz.

Ra firavunun gösterilmesi olayı da ilginç
Şeytan Ayinleri
Şarkıların içerisinde "yok Allah yok" sözleri
Kullandıkları el işaretleri
Sürekli seks kelimesini belirten yazılar

Ra isminin önünde ve arkasında kullanan şirket isimleri

Gökdelenler üzerindeki kırmızı ışıklar

Bu gökdelenler heryerde aynı gibi ve pramit şeklindedir.

Son düzenleme: